• Šiandien yra spalio 19 d.

darbas internetu

Visa Lietuva

5
Paskelbta: 2019 Spalio 10d., 02:22
Skelbimo ID: 10357
Jei kam idomu easy saibos kurias  gali sask. tel pasipyldyti jei nera noro kviesti zmones ir didesnia suma pakelti???? per para ikrenta tie 5€ Taip, veikia! ???? Uždarbis 5eur + nuo pakviestų draugų galite uždirbti ;) Jokių investicijų! Go: 1. Parsisiųskite app, kurį rasite cia: http://crazy911.com/referrals/?ref=shareP35-EEV&am p;lang=en2. Registruojantis reikės įvesti savo telefono numerį, nes į ten ateis patvirtinimo kodas, kurį reikės įrašyti į app! Tada atsiras lentelė, kad reikia įrašyti referral kodą, tai įrašykite mano kodą, kad gautumėte 5-7 EUR for free! Kodas: P35-EEVBonus kodą reikia įrašyti, kad abu gautume po 5-7€ 
3. Po to reikes patvirtinti tapatybę ir tada iškart gausite bonus! Tada galėsite pradėti kviesti žmones ir taip papildomai užsidirbti.
4. Kadangi didelis mokestis už pervedimą, tai susirinkite kelis draugus, kad apsimokėtų pasidaryti pavedimą į banką.

Kontaktai

Telefonas
+37068695009
Vietovė
Visa Lietuva

Skelbimo statistika

Parodytas:
5 k.
Peržiūrėtas:
11 k.
Spausdinti

Persiųsti draugui

Blogas skelbimas

Komentarai

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.