Rašome rašto darbus VGTU, KTU, VU, KTK, VTDK, KU ir kt.

Ariogala

Paskelbta: 2019 Lapkričio 16d., 17:43
Skelbimo ID: 11270
Rašome įvairius rašto techninių, inžinerinių, technologinių specialybių studentams. Rašomi visų tipų rašto darbai nuo paprasčiausio referato iki sudėtingiausio magistro darbo. Taip pat rašome rašto darbus itin sudėtingomis temomis ar su nedideliu prieinamos literatūros kiekiu. Naudojamės tiek Lietuvos, tiek užsienio duomenų bazėmis.

Braižome 2D/3D brėžinius, rengiame animuotas ir paprastas prezentacijas, atsakome i kontrolinius ir paprastus klausimus, sprendžiame įvairius uždavinius, namų bei savarankiškus darbus. Taip pat galime pasiūlyti darbų atlikimo paslaugas ir socialinių bei humanitarinių krypčių studentams.

Atliekami ir skubūs darbų variantai ar tik tam tikra darbo dalis (pvz. teorinė, praktinė/technologinė/skaičiuojamoji ar grafinė). Verčiame tekstus iš anglu/į anglų kalbą. Redaguojame, maketuojame, suvedame tekstus, galime pataisyti versto ar parašyto darbo stilistika ir pan. Rašome daugelio sričių darbus.

Esant klausimams visada prašome klausti.

kursiniai1@gmail.com
www.kursiniai1.webs.com/

Kontaktai

Telefonas
867012345
Vietovė
Ariogala
El. paštas
kursiniai1@gmail.com
Svetainė
www.kursiniai1.webs.com/

Skelbimo statistika

Parodytas:
11 k.
Peržiūrėtas:
19 k.
Spausdinti

Persiųsti draugui

Blogas skelbimas

Komentarai

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.