• Šiandien yra rugpjūčio 15 d.

Automama.lt mašinų nuoma oro uostuose

Visa Lietuva

10 EUR
Paskelbta: 2020 Liepos 23d., 21:28
Skelbimo ID: 1332
Transporto priemonių nuoma kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje populiarėja ne tik tarp turistų, vastybės organizacijų, bet ir pavienių gyventojų. Priežastis paprasta -  kaina nėra jau tokia didelė. Automobilių nuomos kainos sumenko ne dėl konkurencijos padidėjimo - tam įtakos turėjo ir tokie faktoriai, kaip automobilių skaičiaus šalyje didėjimas bei emigracija. Tačiau paklausa didėja. Deja... Du kartus lėčiau nei automobilių pasiūla. Čia kaip antilopė prieš vėžlį...Važinėti reikia tiek vasarą, tiek žiemą. Automobilių nuoma taip pat ypač stipriai priklauso ir nuo sezoniškumo. Vasarą ši paslauga turi didesnę paklausą tarp atvykstančių turistų, per dideles šventes automobilių nuomos paklausa išauga dar sparčiau - dešimtimis kartų. 

Reprezantacinė nuoma
Taip pat ši paslauga dažnai reikalinga užsienio verslininkams. Pastaroji ypač patogi, kai reikalinga transporto priemonė kartu su vairuotoju. 

Neretai žmogui yra patogiau ir ekonomiškiau  išsinuomoti automobilį būtent tada, kada jis reikalingas. 

Automobilio nuoma padeda išspręsti problemas susijusias su judėjimu asmenims, kurie negali panaudoti nuosavo automobilio, bet nori važiuoti komfortiškai. Šioje paslaugų srityje yra labai svarbus automobilių degalų sąnaudos. 

Kuo naujesnis ir kuo taupesnis
Kadangi šiuo metu kuro kainos yra nutolusios nuo realybės, automobilių nuomos punktai turi atsižvelgti į šį kriterijų bandant pritraukti klientus, bei turėti didelį asortimentą automobilių su mažomis kuro sąnaudomis. Taip pat labai svarbus kriterijus, kuris dominuoja tarp automobilių nuomos punkto  - yra surasti kuo naujesnį automobilį, nes klientas orientuotas važinėti ir nuomotis, kuo naujesnį automobilį. 
Autonuoma keliaujantiems
Neseniai atsiradusi ir sparčiai poluliarėjanti paslauga tarp automobilių nuomos įmonių yra kelionėms po Lietuvą ir kitas Europos šalis nuomojami nameliai ant ratų arba kemperiai, tačiau ši paslauga yra pakankamai brangi, daug pigesnė yra kita siūloma nuomos naujovė, tai ant automobilio stogo primontuojama palapinė.

Tai pigu, tačiau komforto tokioje palapinėje nedaug. Kad automobilį išsinuomavęs klientas nepasiklystų už papildomą kainą išnuomojamos geros kokybės navigacijos sistemos. Įnoringiausiems klientams automobilių nuomos paslaugų kompanijos siūlo ir visos kelionės organizavimo paslaugą.

Vestuvėms ir šventėms
Per paskutinius kelerius metus akivaizdi naujiena šiame versle - tai proginių automobilių nuoma – tai yra limuzinų nuoma. Šią paslauga dažnai renkasi jaunimas.
Kalbant apie automobilių nuomą ateičiai – šis verslas yra viena iš pelningiausių sričių. Daugelis žmonių emigravo, tačiau dažnai atvažiuoja į gimtinę aplankyti artimųjų. Kadangi atvažiavę čia neturi nuosavo automobilio, jie mielai naudojasi automobilių nuoma, kadangi tai yra patogu, praktiška ir nebrangu.

Sugedo automobilis - prašom jums pakaitinis
Dar viena asmenų grupė, kuri prisideda prie automobilių nuomos perspektyvos ateityje - tai yra turistai ir asmenys atvykstantys darbo reikalais. Taip pat svarbus akcentas – asmenų grupė, kurių automobilis tiesiog sugedo, tuomet jie naudojasi automobilių nuomos paslaugomis.

Kontaktai

Paskelbė
automama.lt
Telefonas
+37065144488
Vietovė
Visa Lietuva
El. paštas
info@automama.lt
Svetainė
www.automama.lt

Skelbimo statistika

Parodytas:
2504 k.
Peržiūrėtas:
743 k.
Spausdinti

Persiųsti draugui

Blogas skelbimas