Knyga dovana jauniesiems

Visa Lietuva

70 EUR
Paskelbta: 2020 Kovo 1d., 14:58
Skelbimo ID: 1487
KAIP JI ATRODO?Knyga kietu spalvotu blizgiu viršeliu.  Kiekvienas užsakovas gauna unikalią knygą, nėra dviejų tokių pačių knygu su tokiais pačiais viršeliais.Knyga  nuo  36  puslapių, kuriuose gražūs žodžiai skirti Jūsų artimiesiems persipina su nuostabiais vaizdais.A4 dydžio knyga papuoš kiekvieną lentyną.
KAS VIDUJE?Knygoje kiekvienas puslapis yra unikalus, prie šios knygos kūrimo turėsite prisidėti ir Jūs, atsakydami į mūsų pateiktą klausimyną. Pagal Jūsų atsakymus mes sukursime tekstus ir vaizdinius, kurie privers suvirpėti kiekvieno solenizanto širdį.Turintiems mažiau laiko, bet norintiems nustebinti savo artimuosius. Tereikės atsakyti į kelis klausimus, o mes pateiksime 36 ar dar daugiau puslapių dedikuotų Jūsų artimiesiems.KOKIOMIS PROGOMIS IR KAM? PictureŠi knyga ideali dovana Jauniesiems  vedybų ar sukaktuvių proga nuo  tėvų,  piršlių,  pabrolių,  geriausių ar gerų draugų. PictureJaunajai nuo jaunikio, vedybų ar sukaktuvių proga. PictureJaunikiui nuo jaunosios, vedybų ar sukaktuvių proga.KIEK KAINUOJA?Kiekvienas puslapis unikalusKiekvienas žodis tarsi iš Jūsų širdies, asmeniniai puslapiaiIliustracijos  kuriančios   reikiamą emociją,  parinktos pagal jaunuosiusReikalingas  Jūsų indėlis atsakant į klausimyną36 puslapiai
70 eurų

Kontaktai

Paskelbė
Knyga dovana
Telefonas
860225809
Vietovė
Visa Lietuva
El. paštas
dovanaknyga@gmail.com
Svetainė
www.knygadovana.lt

Skelbimo statistika

Parodytas:
214 k.
Peržiūrėtas:
342 k.
Spausdinti

Persiųsti draugui

Blogas skelbimas

Komentarai

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.