FOTOFILMAS - tai tarpdisciplininio meno kūrinys, kuriame apjungta fotografija, muzika, tekstas. Tradicinėje fotografijoje yra užfiksuota viena akimirka, o fotofilme iš daugelio atskirų fotografinių kadrų sukuriamas dinamiškas mini siužetas – fotopasakojimas su garsu ir tekstu.
Fotofilmas – tai idealus būdas parodyti nuotraukas savo draugams ir giminaičiams, pasinerti į prisiminimus su mylimaisiais 

Šiuo metu daug užsiemu vestuvių fotografavimu, tačiau priimu užsakymus ir asmeninėm fotosesijom, krikštynų, gimtadienių, daiktų fotografiją, reklamos pagalba, todėl skatinu nesidrovėti ir parašyti man kokios paslaugos jums labiausiai reikia, visada esu linkusi rasti tinkamą jums sprendimą. Kainos tikrai prieinamos, galiu pasiūlyti jums skirtingus variantus pagal Jūsų suplanuotą biudžetą, ar tai 200e, ar 2500e.
Mano stilius: šiuolaikiška profesionali vestuvių fotografija, elegantiškai pasakojanti dviejų mylimųjų istoriją. Savitas požiūris į dviejų žmonių santykius.


DIRBU JUMS. 
Vilma.
861388696.
el.vil45jan@gmail.com

Kontaktai

Paskelbė
Vilma
Telefonas
+37061388696
Vietovė
Visa Lietuva
El. paštas
vil45jan@gmail.com
Svetainė
www.youtube.com/watch?v=zohM1ysk4Q8

Skelbimo statistika

Parodytas:
1 k.
Peržiūrėtas:
12 k.
Spausdinti

Persiųsti draugui

Blogas skelbimas

Komentarai

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.
Vieta Jūsų reklamaiVieta Jūsų reklamaiVieta Jūsų reklamai