• Šiandien yra rugsėjo 15 d.

Laboratorijos paslaugos

Visa Lietuva

10
Paskelbta: 2019 Birželio 12d., 11:51
Skelbimo ID: 3232
Pagrindinė laboratorijos veiklos kryptis yra fizikinių veiksnių tyrimai:Tyrimai apšvietai;  1. Matavimai šiluminės aplinkos (mikroklimato) parametrams nustatyti;  2. Aukšto dažnio elektromagnetinės spinduliuotės matavimai; 3. Pramoninio dažnio elektromagnetinio lauko intensyvumo parametrų matavimai;   4. Kompiuterių ir videodisplėjų spinduliuotė nustatymas;  5. Vibracijos darbo aplinkoje matavimai; 5. Vibracija gyvenamuosiuose ir visuomeniniuose pastatuose tyrimas, nustatymas.Statybų sektoriuje galime  pasiūlyti platų paslaugų spektrą. Pagal statybos techninio reglamento STR suveda mūsų laboratoriją ir statybos srities atstovus.  Kontroliuoti normas ir pritaikyti priemones geresnei kokybėi.Garso klasifikacijos protokolas, akustiniai matavimai.
Susiekite telefonu +37060327470 ar svetainėje www.dsa.ltUžsiregistravus interneto svetainėje - su Jumis susieksime telefonu.

Kontaktai

Paskelbė
Paulius
Telefonas
+37060327470
Vietovė
Visa Lietuva
El. paštas
info@cos.lt
Svetainė
www.dsa.lt/

Skelbimo statistika

Parodytas:
63 k.
Peržiūrėtas:
151 k.
Spausdinti

Persiųsti draugui

Blogas skelbimas

Komentarai

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.