• Šiandien yra gegužės 26 d.

Dyzelinių variklių remontas Vilniuje Kaune

Vilnius

10 EUR
Paskelbta: 2020 Balandžio 27d., 13:01
Skelbimo ID: 552

Variklio diagnostikos centras - tai nesuremontuojamų dyzelių remontas Kaune  ir Vilniuje. Kad atliekame pilną dyzelinių variklių diagnostiką http://www.varikliodiag nostika.lt/dyzeliniu-varikliu-diagnostika ir jų profesionalų gydymą - visi jau senai žino ir apie tai kalbėti nelabai bereikia.

REMONTUOJAME NET "NEREMONTUOAJMUS" 

Tačiau,  jau keletas metų iš eilės galime drąsiai teigti, jog užsiimame "Labdara" mūsų nusiminusiems ir viltį praradusiems vairuotojams. Taip, taip. Tiesiogine to žodžio prasme "Labdara". Kas tai yra? Ir ką tai reiškia autoserviso darbe? "Labdara" - tai, kai servisas užsiima remontuoti nesuremontuojamus automobilius

"Nesuremontuojamais" - dyzelių servisai vadina tuos automobilius, kurie apvažiavo 10 dyzelistų ir nei vienas nesugebėjo padėti... Nes greičiausiai, matė, jog sugaiš tiek laiko, jog per tą laiką galima nuo kito automobilio uždirbti 5 kartus daugiau, nei nuo jūsų. Galbūt tai kažkieno strategija. Tačiau tikrai ne Variklio diagnostikos Centro komandos.

ŠIUOLAIKINIAI DYZELIAI - LYG "MAŽI VAIKAI" ...

Dyzelinio automobilio remontas - viena iš perspektyviausių autoservisų specializacijų... Tačiau iki tam tikros ribos... Ši riba prasideda tada, kai jūsų dyzeliukas tampa kaprizingas, lyg mažas vaikas... ir jums atrodo, kad kiek beįdėtumėte pastangų (šiuo atveju tos pastangos žinoma matuojamos pinigais) rezultatas vistiek beveik nulinis. Kaip nevažiuoja - (taip kaip turėtų), taip nevažiuoja...

O niekas padėti ne tai, kad negali, bet ir akivaizdžiai nenori. K artais net iš tolo matyti, kad tavo automobilis nedomina nei vieno autoserviso meistro. 

Ką daryti tokiu atveju dyzelio savininkui? Kur kreiptis? Kur ieškoti meistrų, kurie galėtų galvas pasukti, kai dyzelio gedimai nėra standartiniai ir reikalauja nuodugnesnio tyrimo ir analizės? Atsakymas paprastas - visi geriausieji meistrai jau seniai išvažiavę iš tėvynės. O kas blogiausia, kad grįžti net nesiruošia... Na, tiek to. Vis dėlto galima surasti tokių žmonių, kurie dar vadinami "tikrai geri dyzelių remonto meistrai".

ROBERTAS

DIESEL SERVICE KAUNAS

+370 698 73433

>>> http:/ /varikliodiagnostika.lt/dyzeliniu-varikliu-remonta s  tačiau reikia žinoti, kur ieškoti. Nors šią akimirką, tiesą sakant jau to daryti nebereikia - jūs radote mus - mes radome jus. Belieka tik surinkti mūsų telefono numerius Kaune ir Vilniuje bei žmoniškai ir maloniai pasikonsultavus su meistrais, užsiregistruoti remontui. 

RENATAS

DIESEL SERVICE VILNIUS

+370 696 66621

KODĖL BŪTENT MES?

Kontaktai

Paskelbė
www.dyzeliuremontas.lt
Telefonas
+37060147242
Vietovė
Vilnius
El. paštas
info@dyzeliuremontas.lt
Svetainė
www.dyzeliuremontas.lt

Skelbimo statistika

Parodytas:
5071 k.
Peržiūrėtas:
725 k.
Spausdinti

Persiųsti draugui

Blogas skelbimas

Komentarai

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.