• Šiandien yra vasario 21 d.

AFRODIZIAKAS, ALEJUS MASAŽUI 100 ml BioAroma, GRAIKIJA / www

Visa Lietuva

18
Paskelbta: 2020 Sausio 20d., 12:57
Skelbimo ID: 6491
AFRODIZIAKAS - aliejus MASAŽUI 100 ml su jazminu, santalmedžiu, kananga (Ylang Ylang). 

Alejų mišinys, sukurtas lytiniam potraukiui skatinti,aistrai žadinti. Po naudojimo oda tampa kaip aksomas. Masažokite visą kūną. Alejus geriau įšsigeria su vandeniu,todėl rekomenduojama užtepti ant švaraus šiek tiek drėgno kūno (pvz., po dušo). Primename, kad meilės naktis su afrodiziakais nesibaigtų fiasko!

Santalų,jazminų, kanangas (yalang-ylang) – visi šie aliejai turi raminamąjį poveikį, bei švelniai stimuliuoja. Yra keliama hipotezė, kad šie aliejai turi hormoninį poveikį organizmui. Žinoma, kad santalų ir jazminų aliejai tiek vyrams, tiek moterims (ir netgi katėms) turi svaiginantį poveikį, kuriam neįmanoma atsispirti. 
Jazminų aliejus – tai euforijos aliejus. Užuodžiant jo kvapą – išsiskiria endorfinai, blokuojami skausmo receptoriai, paaštrėja sensorika, kyla susijaudinimas! Įdomu, kad žmonės, kuriems teko naudoti šiuos aliejus ne dėl seksualinių priežasčių, pastebėjo jų erotinį „šalutinį“ poveikį. Ir tai yra puikus įrodymas, kad aliejus veikia ne todėl, kad tokio poveikio yra tikimasi, o todėl, kad turi atitinkamų savybių ir veikliųjų medžiagų. 

Mylinčiam partneriui darant tokį masažą galima tikėtis maksimalaus poveikio.

www,sveikatashop.lt

Kontaktai

Paskelbė
Alla
Telefonas
+37061217997
Vietovė
Visa Lietuva
El. paštas
allapapildai@gmail.com
Skype
allaart.lt
Svetainė
www.sveikatashop.lt

Skelbimo statistika

Parodytas:
33 k.
Peržiūrėtas:
141 k.
Spausdinti

Persiųsti draugui

Blogas skelbimas

Komentarai

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.