• Šiandien yra gruodžio 14 d.

PLATAUS SPEKTRO NT PASLAUGOS

Vilnius

1
Paskelbta: 2019 Gruodžio 12d., 07:11
Skelbimo ID: 6591
PIRKIMAS IR PARDAVIMAS:
Pirkėjų paieška jūsų turtui bei turto paieška pagal jūsų poreikius.

NT DOKUMENTŲ SUTVARKYMAS:
- Visų, su NT sandoriais susijusių dokumentų sutvarkymas.
- Sutvarkome namų, pastatų, sklypų įregistravimus, padalinimus, naudojimosi tvarkos nustatymus.- Tvarkome paveldėjimo, projektų paruošimo dokumentus, ieškome gero sprendimo su bendrasavininkais, atstovaujame valstybinėse įstaigose suderinant, gaunant ir pateikiant reikiamus dokumentus.
FINANSAVIMAS IR KONSULTACIJOS: Finansuojame ir konsultuojame visais NT klausimais.

Услуги по покупке, продаже, срочному выкупу, сдаче в аренду и обмену недвижимости. Юридическая помощь сопровождение сделок с жилой недвижимостью. Содействие в получении ипотеки и рефинансирование на специальных выгодных условиях от ведущих банков по партнерским программам. На любой вопрос с недвижимостью у нас найдется решение!

Taip pat galime:
- Greitai nupirkti 1-2 kamb. butus, bendrabučius Vilniuje ar Vilniaus rajone.
- Padėti susitvarkyti areštų ar varžytinių atvejais (refinansavimas).

UAB "Augida" yra viena pirmųjų nekilnojamojo turto kompanijų Lietuvoje. 24 metai patirties. Savo veiklą pradėjome 1995 metais ir tęsiame iki šiol. Per ilgą laiką įgijome neįkainojamos patirties valdant įvairias su NT pirkimu, pardavimu, keitimu ar kreditavimu susijusias veiklas. Greitai išsprendžiame net sudėtingiausias situacijas. Savo klientams visuomet laimime didžiausią naudą - tai mūsų stabilaus ir profesionalaus kolektyvo vizitinė kortelė.

Kontaktai

Paskelbė
Jolanta, NT vadybininkė
Telefonas
+37060360889
Vietovė
Vilnius
El. paštas
jolanta.sklypai@gmail.com
Svetainė
www.augida.lt

Skelbimo statistika

Parodytas:
305 k.
Peržiūrėtas:
203 k.
Spausdinti

Persiųsti draugui

Blogas skelbimas

Komentarai

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.