• Šiandien yra gegužės 29 d.

Chip tiuningas Variklio galio didinimas kaune

Kaunas

100 EUR
Paskelbta: 2020 Balandžio 27d., 13:02
Skelbimo ID: 848
Teikiame chip tuning - ECU valdymo blokų programavimo paslaugas tiek Lietuvoje, tiek užsienio autoservisams. 

Pastaruoju metu chip tiuningas pradėjo smarkiai plėstis atsiradus galimybei darbus atlikti online būdu. 

Todėl galime drąsiai teigti, jog kuo toliau, tuo daugiau automobilio savininkų galės pasinaudoti mūsų paslaugomis ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, kaip antai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, bet ir kitose pasaulio šalyse.

Chip tiunigas ir jo privalumai, bus atskleisti kitose mūsų temose, o dabar įdomus straipsnis, kuris kilo netyčia, užsimezgus labai įdomiai temai su vienu iš mūsų partneriu Vilniuje, apie tai kas vyksta Lietuvoje tarp autoservisų ir jų klientų:


MŪSŲ NUOMONĖ APIE SERVISUS Arba - kodėl vairuotojai taip nemėgsta autoservisų?
Labai daug autoservisų šiandien  turi menką supratimą apie klientų aptarnavimą, bendraujama atmestinai, į klientą žiūrima iš aukšto, dažnai kaip į nieko nesuprantantį kvailelį iš kurio galima pasipelnyti (tai pabrėžtina ypač jeigu klientas moteris). 

Manau, kad į kiekvieną klientą reikia žiūrėti kaip į individualybę, prie kiekvieno stengtis "prieiti", išklausyti jo problemas, lūkesčius, išklausyti jo nuomonę ir pasiūlymus. Artimas, šiltas ir žmogiškas bendravimas nuties tiltą į ilgalaikius, pagarba ir pasitikėjimu pagrįstus verslo santykius tarp kliento ir autoserviso.

Taip pat daugelis remonto įmonių vengia ieškoti alternatyvų siūlant detales "apsirgusiam" ratuočiui, stengiamasi parduoti kuo brangesnes dalis, neatsižvelgiant į kliento finansinį stovį. 

Mano manymu, tai ne visada teisinga strategija, nes yra daug variantų kai galima panaudoti padėvėtas/neoriginalias detales ir taip smarkiai sumažinti remonto sąmatas.

(Žinoma supažindinant klientą su tokių detalių minusais, galimu nepatikimumu trumpesniu garantiniu laikotarpiu ir pan.) Kiekvienas klientas tikrai įvertins nuoširdumą stengiantis sutaupyti jo pinigus ir tikrai užsuks kitą kartą, bei parekomenduos servisą savo draugams.


Autoservisų paslaptys
Taip pat pasigendu servisų atsakomybės jausmo. Klysti žmogiška ir klystame visi, tačiau absoliuti dauguma servisų darbuotojų nepripažįsta savo padarytų klaidų remontuojant autotransporto priemonę. 

To pasekoje, neretai tenka sumokėti už darbus, kurie nedavė jokio rezultato, o susigražįnti pinigus už nekokybišką darbą - misija neįmanoma. Dažniausiai kaltų nėra, o nukentėjęs finansiškai ir morališkai lieka klientas. Jis jau niekada negrįš į tokį servisą. 

Sprendimai, kuriuos reikia daryti nedelsiant:
Todėl, manau, kad visada reikia atsižvelgti į tokias klientų pastabas, surinkus grupę specialistų, įvertinti padarytų darbų kokybę ir objektyviai įvertinti situacija, o ne užtrenkti klientui duris. 

Na, o esant serviso darbuotojų darbo brokui, sutvarkyti viską iš naujo - nemokamai, taip pat skiriant papildomą dėmesį klientui (padovanoti serviso paslaugą, atributikos ar kokių kuponų). Taip kiekvienas klientas liks patenkintas ir tikrai norės sugrįžti.

Kontaktai

Paskelbė
Edg Jok
Telefonas
+37060147242
Vietovė
Kaunas
El. paštas
info@autotau.lt
Svetainė
www.chiptun.lt

Skelbimo statistika

Parodytas:
3868 k.
Peržiūrėtas:
569 k.
Spausdinti

Persiųsti draugui

Blogas skelbimas

Komentarai

as

2019 Rugpjūčio 23d., 00:04

asas

Rašyti komentarą

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.